kamera
Kotlíková dotace
mapový portál
Meteoradar
Kladské pomezí dětem Kladské pomezí nabídky práce
Stalo se v roce:

Datum Nadpis Anotace
22.5. 17 Rozcestník ve Svinišťanech
fotoPřijedete-li na náves do Svinišťan, upoutá vás nový dřevěný rozcestník. Turisty zavede nejen k letišti, ovčínu a na další místa, ale vtipně i „ke kravičkám.“ Rozcestník byl realizován panem Michalem Hofmanem a panem Lukášem Přibylem, kteří zajistili sestavení a umístění rozcestníku na travnaté ploše nedaleko od památníku připomínající bitvu v roce 1866. Svinišťanská upravená náves je opět hezčí! Děkujeme!
 
Blanka Dvořáčková
2.5. 17 Čarodějnice 2017
fotoTo se to na státní svátek (a navíc Svátek práce) pěkně vstává a ještě lépe po tak zdařilé akci, jako byl včerejší koncert Dreamers na čarodějnickém reji v Dolanech. Byli jsme pozváni přímo starostou panem Jiřím Plškem a to již v prosinci 2016, tehdy na koncertu Kapy v kapli v Dolanech. Po mrazivých aprílových dnech plných deště se přece jen čarodějné síly zmohly na to, vynutit si slušnější počasí. Chladno bylo, ale tančícím lidem před podiem to nevadilo. Dreamers odehráli vlastně poslední koncert v této sestavě ....
21.4. 17 Dotazník zastupitelstva - nedostatek VODY
fotoSpoustu lidí v obci trápí v poslední době nedostatek vody. Vedení obce zvažuje možná řešení problému. Budování vodovodu bez dotace by bylo pro obec příliš nákladné. Přidělení dotace je ale podmíněno dostatečným počtem připojených odběratelů vody. Pokud by nebyl realizován vodovod, v úvahu by připadal obecní příspěvek občanům na prohlubování studny, případně na nový vrt. Prostřednictvím tohoto dotazníku se obec snaží získat zpětnou vazbu od občanů. Vyplněné dotazníky doručte do schránky obecního úřadu nebo na adresu: Obec Dolany, Dolany 32, 552 01. Lze je zaslat také oskenované v elektronické formě na adresu: obec@dolany-na.cz.
Prosíme OBRATEM o dodání vyplněných dotazníků nejdéle však do 30. dubna 2017.
Obecní úřad Dolany, Dolany 32, 552 01 Dolany Královehradecký kraj, tel. +420 491 813 657, obec@dolany-na.cz
design and produce made by © Pavel Spálený - Yučikala Wičaša www.yucikala.net