Dolany Náchod Obec Dolany, okres Náchod
kamera Kladské pomezí dětem Kladské pomezí REMO Elektra s.r.o ČEZ

Po týdnech trápení v Dolanech gólové hody!

(19.9. 2007)

16.9.2007 - Dolanský celek nastoupil konečně kompletní. Poprvé v sezoně zvítězil a dokázal, že fotbal hrát nezapomněl. Střelecky se blýskl čtyřgólový Syrovátka. Dolany - Dobřenice 6:2 (3:1). Dolanský kouč Pavel Martínek provedl několik změn v sestavě, Novotného například postavil na pravý kraj obrany. Do vedení šli překvapivě hosté. Dolany ale odpověděly rychle, penaltu nařízenou za faul na Jalovičára proměnil Tomáš Syrovátka. Záložník hostující u nás z Jaroměře se pak do přestávky trefil ještě dvakrát, nejprve se prosadil lobem z levé strany a pak hlavou usměrnil do sítě pěkný centr Daxe. V druhé půli zvýšil po samostatné akci Duben, pak se znovu trefil hlavou s chutí hrající Syrovátka a aby toho nebylo málo, vlétl dvě minuty před koncem na hřiště jako uragán Nepokoj a vykoledoval si penaltu, kterou s přehledem proměnil. V sobotu 22. září bude chtít dolanský celek potvrdit zlepšenou formu v Sendražicích.
Obecní úřad Dolany, Dolany 32, 552 01 Dolany Královehradecký kraj, tel. +420 491 813 657, obec@dolany-na.cz