kamera
mapový portál
Zásobování vodou obcí
Kotlíková dotace
Kladské pomezí dětem Kladské pomezí ČEZ nabídky práce
Doplnění kanalizace
Revitalizace a výsadba zeleně
Revitalizace a výsadba zeleně
Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /DISK2/WWW/dolany-na.cz/www/menu_top.php on line 11

V Dolanech už zase funguje fotbalová mládež

(1.10. 2013)

V Dolanech už zase funguje fotbalová mládež

Dolanští fotbalisté byli po mnoha letech donuceni vrátit se z Královéhradecka do soutěží organizovaných Okresním fotbalovým svazem Náchod. Dolaňáci si v úvodních devíti kolech Okresního přeboru Náchodska připsali 2 výhry, 3 remízy a 4 prohry a v průběžné tabulce soutěže jim patřila 11. příčka. Tým se stále daří omlazovat, do sestavy naskočili místní talentovaní kluci – Kuba Všetečka nebo Kuba Kopecký. Hlavnímu trenérovi Pavlu Martínkovi vydatně pomáhá nový asistent Pepa Cipra.

Velkou radost máme z toho, že se po dlouhých letech podařilo oživit dolanskou fotbalovou mládež. Macháčkovi, Lhotský, Kudrna nebo Lemberk se stali důležitou součástí týmu Jaroměř/Dolany, ve kterém nastupuje i omladina z Jezbin. Trenéry tohoto výběru jsou Jirka Podolník a Jirka Červenka. Jaroměřsko – dolanská starší přípravka si v okresním přeboru nevede vůbec špatně, v poslední době boduje naplno a patří jí skvělé 3. místo! V sobotu 26.10. se tento tým představí na dolanském pažitu, který bude od 9 hodin hostit jeden z turnajů okresního přeboru. Hned o den později bude mládež v Dolanech sportovat zase, v sokolovně proběhne 2. ročník florbalového turnaje O zlatou florbalku. „Loňský první ročník měl výbornou úroveň a věřím, že se máme na co těšit i letos. Připravíme pro hráče i diváky bohaté občerstvení, hrát se bude o zajímavé ceny,“ slibuje jeden z organizátorů turnaje Jirka Podolník. Pro širokou veřejnost chystá TJ Dolany do konce roku Vinobraní i oblíbený Galavečer dolanské tělovýchovy. Více informací je na stránkách dolanské tělovýchovy www.tjdolany.net.


Petr Záliš www.tjdolany.net.
Obecní úřad Dolany, Dolany 32, 552 01 Dolany Královehradecký kraj, tel. +420 491 813 657, obec@dolany-na.cz
design and produce made by © Pavel Spálený - Yučikala Wičaša www.yucikala.net