kamera Kladské pomezí dětem Kladské pomezí REMO Elektra s.r.o ČEZ

Vítání léta v Dolanech

(1.8. 2007)

Vítání léta v Dolanech se povedlo!

24.6.2007 - V moderním sportovním areálu v Dolanech u Jaroměře bylo rušno. Místní Tělovýchovná TJ Sokol Třebeš jednota zde opět uspořádala Vítání léta v Dolanech. Nabitý program odstartoval už ráno třetí ročník turnaje fotbalových veteránů nad 35 let O pohár TJ Dolany. Z vítězství se nakonec po zásluze radovali "staří páni" TJ Sokol Třebeš (na obrázku). Stříbrnou příčku vybojoval kombinovaný tým Sparty Úpice a Červeného Kostelce, bronz patřil josefovskému Stagasu. Na dalších příčkách se umístili hráči České Skalice a Dolan. Po fotbalových zápasech přítomní obdivovali umění dolanských hasičů, kteří publiku předvedli nacvičené kousky. Při startu kulturní vložky to vypadalo na bouřku, nakonec se ale počasí umoudřilo a diváci tak mohli tleskat malým divadelníkům ze Základní školy Dolany, kteří na pódiu předvedli Princeznu se zlatou hvězdou. Následovaly sportovně zaměřené dětské soutěže. Jednotlivé věkové kategorie vyhráli Filip Cejnar a Lukáš Semanišin, odměněni byli ovšem všichni. Třešničkou na dortu byla večerní taneční zábava se skupinou KMK Dvůr Králové. "Hráli moc dobře, taková kapela tady snad ještě nebyla," nechal se slyšet jeden z pořadatelů Jirka Podolník. Večer byly dány do osudí slosovatelné vstupenky a věřte nebo ne, pěknou cenu si z hodnotné tomboly odnesl každý! Dolanská tělovýchova tímto děkuje všem sponzorům i obci, která zapůjčila aparaturu. Kdo se letošního Vítání léta v Dolanech zúčastnil, určitě nelitoval.
Obecní úřad Dolany, Dolany 32, 552 01 Dolany Královehradecký kraj, tel. +420 491 813 657, obec@dolany-na.cz